Firma powstała z 20-letniej wiedzy oraz doświadczenia współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych oraz chemii budowlanej na świecie.

Nasza wiedza poparta jest długą drogą zdobywania specjalistycznej wiedzy na czołowych uczelniach technicznych w Polsce oraz na świecie. Współpraca z uczelniami, wykonawcami, producentami na największych projektach budowlanych w Polsce i Europie, dała nam wiedzę oraz doświadczenie którym służymy dzisiaj Państwu. Współpraca z nami to pomoc w realizacji Państwa marzeń o domu pięknym, funkcjonalnym, trwałym oraz ekologicznym.

Co robimy?

Jesteśmy jednym z najlepszych w Polsce dostawców najwyższej jakości systemów budowlanych w tym posadzek anhydrytowych .Powstaliśmy z myślą nie tylko o współpracy przy największych projektach budowlanych w Polsce ale również o inwestorach indywidualnych oraz firmach wykonawczych budujących domy jednorodzinne. Chcemy być zaufanym doradcą dla naszych klientów, dlatego dostarczamy JAKOŚĆ, która do tej pory była zarezerwowana na duże budowy a od teraz jest dostępna również dla nabywców indywidualnych. Współpracujemy ze strategicznym producentami materiałów budowlanych, których wysoki standard produkcji poparty jest systemem zarządzania jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001.

Jak to robimy?

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym, z najwyższej jakości materiałów, wyspecjalizowanymi pracownikami, terminowo, zgodnie z ustaleniami.

Dlaczego to robimy?

Wierzymy że nasza działalność mimo że lokalna ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo inwestorów, klimatu, społeczności lokalnej, ładu urbanistycznego. Naszą misją jest dostarczenie każdemu rozwiązań uszytych na miarę, wykorzystujących najnowsze technologie budowlane w poszanowaniu czasu i wydatków inwestorów jednocześnie w poszanowaniu oczekiwań przyszłych pokoleń. Wierzymy że nasza działalność pomoże w stworzeniu Waszego pięknego, funkcjonalnego, trwałego, energooszczędnego miejsca do życia.

Co jest dla nas ważne?

 • Ekologia

  Musimy mieć pewność że dostarczamy produkt nieszkodzące środowisku, neutralne klimatycznie bez śladu węglowego
 • Profesjonalna
  obsługa klienta

  zależy nam na pewności i zadowoleniu klienta która będzie naszą najlepszą wizytówką w przyszłości. BETONOLOG to zespół specjalistów, którzy przywiązują dużą wagę do profesjonalnej obsługi klienta
 • Jakość

  Wierzymy że jakość produktu i profesjonalny serwis są tymi czynnikami które klient pamięta najdłużej.
 • Doradztwo

  Doradzamy jaki rodzaj posadzki będzie dla Ciebie odpowiedni, jak przygotować budowę i na co zwrócić uwagę przy pracach instalacyjnych.

Czy Betonolog jest dla Ciebie?

Jeżeli cenisz sobie profesjonalną obsługę popartą 20 letnim doświadczeniem na rynku materiałów budowlanych, najwyższą jakość produktów, ekologię, energooszczędność, dbałość o środowisko naturalne, zdrowie swojej rodziny, swój czas. Jesteś we właściwym miejscu.


© 2020 Betonolog. All rights reserved. Powered by Libermedia.